Depilacja laserowa Bielsko – Bezbolesne usuwanie owłosienia w Bielsku-Białej

Moda

Depilacja laserowa w Bielsku-Białej – najszybszy i skuteczny sposób na gładką skórę

Depilacja laserowa w Bielsku-Białej to usługa, na którą coraz częściej decyduje się coraz więcej osób. W ostatnim czasie powstało wiele gabinetów kosmetycznych, które specjalizują się w tej usłudze. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedzi na to pytanie jest wiele, a jedną z najważniejszych jest fakt, że usuwanie owłosienia za pomocą lasera to najskuteczniejszy i najszybszy sposób pozbycia się niechcianych włosów.

Skuteczność depilacji laserowej w Bielsku-Białej

Depilacja laserowa to zabieg, który polega na zniszczeniu cebulek włosowych za pomocą promieniowania laserowego. Dzięki temu, że energia lasera dociera aż do samego korzenia włosa, zabieg jest bardzo skuteczny. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć zmniejszenie ilości owłosienia na ciele. Jednak aby uzyskać ostateczny efekt, jakim jest gładka skóra, należy wykonać 4-6 zabiegów.

Depilacja laserowa w Bielsku-Białej – jakie partie ciała można poddać zabiegowi?

Depilację laserową można przeprowadzać na praktycznie całym ciele. Najczęściej wykonywanymi zabiegami są depilacja pach, nóg, bikini (zarówno standardowego jak i brazylijskiego) oraz pleców. Jednak z laserowej depilacji mogą skorzystać również osoby, które chcą pozbyć się niechcianych włosów z mniej popularnych miejsc, np. palców u stóp czy brody.

Bezbolesność depilacji laserowej w Bielsku-Białej

Jednym z najważniejszych atutów depilacji laserowej jest fakt, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. Podczas zabiegu na skórze umieszczany jest specjalny żel, który ma za zadanie ochłodzić skórę i zmniejszyć uczucie dyskomfortu. Jedynym odczuciem podczas zabiegu jest delikatne mrowienie lub lekkie ukłucie.

Depilacja laserowa w Bielsku-Białej – dla kogo jest przeznaczona?

Zabieg depilacji laserowej jest przeznaczony dla każdego, kto chce pozbyć się niechcianych włosów i cieszyć się gładką skórą bez konieczności codziennego golenia czy depilacji woskiem. Depilacja laserowa w Bielsku-Białej jest zabiegiem przeznaczonym dla osób dorosłych. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest ciąża, karmienie piersią oraz problemy skórne. Przed przystąpieniem do zabiegu konieczne jest przeprowadzenie konsultacji z kosmetologiem lub dermatologiem.