Modne plecaki miejskie na co dzień

Moda

Plecak – nie tylko dla uczniów. Modne plecaki miejskie na co dzień

Plecak – jako jedna z form bagażu – coraz bardziej staje się mediami wyrazu osobistego stylu. W ostatnim czasie do plecaków powróciła młodzież, ale nie tylko ona. Plecaki miejskie to codzienny, wygodny i luzacki styl.

 1. Nie tylko klasyczny sportowy plecak
  Plecaki są w tym sezonie bardzo modne. Istnieje wiele różnych rodzajów plecaków, od sportowych po stylowe i eleganckie. Dzięki temu, mogą one być dobrym uzupełnieniem zarówno sportowych, jak i przyjaznych strojów ulicznych.

 2. Plecaki w kolorze delikatnym lub jaskrawym
  Wśród modnych plecaków miejskich nie brakuje kolorowych, wesołych i jaskrawych modeli. Jest to dobra alternatywa dla popularnych, ponurych kolorów takich jak czerń czy beż.

 • Plecaki w jaskrawych kolorach to świetny sposób na dodanie do ciemnej garderoby subtelnej nuty żywych kolorów.
 • Kolorowe plecaki stanowią również stylową ozdobę dla jasnych strojów.
 1. Plecaki o dużej pojemności
  Wymagania co do pojemności plecaków, w tym sezonie, są bardzo zróżnicowane. Większość modeli ma jednak wiele przegródek i kieszeni, dzięki temu pakowanie rzeczy staje się łatwiejsze.
 • Wybór plecaka o dużej pojemności zapewnia przestrzeń potrzebną do przenoszenia różnych przedmiotów codziennego użytku, takich jak butelki z wodą, parasolki, czy książki.
 1. Plecaki z metalicznym połyskiem
  Plecaki z metalicznym połyskiem to hit sezonu. Wielu producentów stosuje ten motyw, który dodaje blasku jak i indywidualnego stylu.
 • Plecaki z metalicznym połyskiem są idealne, aby wyrazić swoją osobowość i dodać niepowtarzalnego stylu.
 1. Plecaki z grafikami
  Plecaki z nietypowymi grafikami, obrazkami i deseniem, to kolejna propozycja dla osób szukających oryginalności.
 • Do plecaków o nietypowych wzorach często pasują stylowe dodatki: wygodne trampki lub przyciągające spojrzenia okulary.

W sezonie, moda na plecaki trafiła na wierzch, dzięki czemu można znaleźć wiele różnych modeli, kolorów i stylów. Z pewnością każdy znajdzie plecak dla siebie i w ten sposób może wyrazić swoją indywidualność. Stosowanie plecaków w miejskim stylu, to ciekawa alternatywa dla torebki lub plecaka do pracy.