Najlepsze sklepy z butami dla kobiet w stylu retro

Moda

Buty w stylu retro to świetny sposób na dodanie nieco klasy i charakteru do każdej stylizacji. Oto najbardziej znane i cenione sklepy oferujące buty retro dla kobiet.

 1. Sklep TopVintage
  Jeden z największych sklepów vintage w Europie jest idealnym miejscem na zakup butów z lat 50-tych, 60-tych, 70-tych i 80-tych. Ich asortyment obejmuje tęczowe półbutki, eleganckie czółenka, a także modne klapki i sandały.

 2. Sklep LuLu’s
  Oferta tego amerykańskiego sklepu obejmuje klasyczne modele od lat 20. aż do 90. XX wieku. Buty LuLu’s to idealne rozwiązanie dla kobiet szukających klasycznych modeli, które prezentują się stylowo i elegancko.

 3. Sklep Beyond Retro
  Buty z kolekcji Beyond Retro to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która szuka wyjątkowych butów w stylu retro. W ofercie znajdziemy m.in. modne kowbojki, sznurowane trzewiki oraz klasyczne buty z lat 30-tych i 40-tych.

 4. Sklep ModCloth
  Kupując buty w sklepie ModCloth, można poczuć się jakby podróżować w czasie. Ich kolekcja obejmuje odświętni półbuty Nowojorskiej elity, rockowe trzewiki typu creepers oraz modne baleriny.

 5. Sklep ASOS Marketplace
  ASOS Marketplace to idealne miejsce dla kobiet szukających oryginalnych i unikalnych modeli butów retro. W ofercie znajdziemy m.in. modny lakier, neonowe paski i szaleństwo lat 80-tych.

Istnieje wiele wspaniałych sklepów oferujących buty w stylu retro dla kobiet. Warto jednak zaznaczyć, że to jedynie wybrane propozycje, które najlepiej zaspokajają to zapotrzebowanie. W każdym z wymienionych sklepów, na pewno każda kobieta znajdzie coś dla siebie.