Najmodniejsze wzorki na paznokcie – Trendy 2019, porady i inspiracje

Moda

Najmodniejsze wzorki na paznokcie – Trendy 2019, porady i inspiracje

Moda na różnego rodzaju zdobienia paznokci trwa w najlepsze. Każda kobieta lubi zadbać o swoje dłonie, chcąc podkreślić swoją kobiecość i styl. W tym sezonie królują przede wszystkim motywy minimalistyczne, pastelowe i geometryczne. Oto kilka propozycji, które na pewno przypadną do gustu wielu osobom.

  1. Minimalizm

Mniej znaczy więcej – ten trend zdecydowanie króluje w tym sezonie. Wzorki minimalistyczne są bardzo głęboko osadzone w modzie na paznokcie i z pewnością nie przepadną szybko. Proste, eleganckie i subtelne, przykuwające uwagę bez przesady.

  1. Geometria

Wzorki geometryczne to kolejna świetna propozycja na paznokcie, pasująca do stylu minimalistycznego. Czy to łączenie linii, strzałek, prostych figur, czy pełne kolorowych elementów, geometria zawsze będzie w modzie.

  1. Mat

Matowe paznokcie to już klasyka, ale zawsze warto o niej przypominać. Świetnie wyglądają w każdym sezonie, a zwłaszcza wiosną i latem. Matowe warstwy dodają piękna i pozwalają bardziej skupić się na formie, w której wykonane są paznokcie.

  1. Kwiaty

Wzorki kwiatowe to wiosenny klasyczny, idealny na zbliżające się wiosenne miesiące. Mogą być delikatne i stonowane, ale i bardzo kolorowe i rzucające się w oczy. Kwiaty na paznokciach to wspaniale uzupełnienie wiosennej stylizacji.

  1. French

French to na pewno klasyczny wzór dla każdej pani i jednocześnie niebanalny. Możemy wykonać go w klasycznej wersji –białe końcówki z transparencją – albo trochę poeksperymentować i dodać mu odrobinę koloru.

Podsumowując, modne wzorki paznokci w tym sezonie to przede wszystkim minimalizm, geometria, mat, kwiaty i French. Warto pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wziąć inspirację z propozycji zza granicy. Każda kobieta znajdzie wtedy coś dla siebie i nie tylko świetnie się bawi, ale i pozwala podkreślić swój styl i urodę.