Sugar skull makijaż – Krok po kroku instrukcja dla efektownego wyglądu

Moda

Chcesz stworzyć modny i efektowny look Sugar Skull? Oto krok po kroku instrukcja, która pozwoli Ci osiągnąć ten cel!

Przygotowanie skóry

Przed przystąpieniem do malowania twarzy, należy dokładnie oczyścić skórę i nałożyć krem nawilżający. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że malowanie będzie łatwiejsze, a kolory będą o wiele bardziej wyraziste.

Krok po kroku

  1. Stwórz biały podkład

Na początek, przy użyciu białej farby do twarzy, stwórz biały podkład na całej twarzy. Należy pamiętać, aby użyć dobrej jakości farby do twarzy, która będzie trwała i nie będzie niszczyć skóry.

  1. Dodaj cienie

Aby nadać zarys twarzy, należy użyć czarnej farby do twarzy i dodatkowo zdefiniować kontury oczu, nosa i ust. Później, używając fioletowej farby, można dodać cienie na policzkach. Możesz w tym celu użyć pędzla do cieniowania, aby uzyskać naturalny efekt.

  1. Dodaj kolor

Głównymi kolorami, które należy użyć, aby stworzyć look Sugar Skull, są żółty, pomarańczowy i różowy. Można je nałożyć na brwi, dolną i górną powiekę oczu, nos i usta.

  1. Dodaj elementy charakterystyczne

Aby Sugar Skull wyglądał jak prawdziwy, można dodać do niego kilka charakterystycznych elementów, takich jak kwiaty, korony i krzyże. Można też poeksperymentować z różnymi wzorami i nadrukami.

  1. Uzupełnij makijaż

Ostatnim krokiem jest uzupełnienie makijażu poprzez nałożenie tuszu do rzęs, eyelinerów i szminek. Pamiętaj, aby usunąć delikatnie pomocą wacika nóżkę farby przy oczach!

Podsumowanie

Sugar Skull to efektowne i modowe rozwiązanie na Halloween lub karnawał. Dzięki powyższemu krok po kroku, każdy będzie mógł stworzyć własną wersję Sugar Skull, a przy użyciu dobrych kosmetyków, na pewno będzie to trwałe i pięknie wyglądające!