Trendy w modzie na biżuterię na ten sezon

Moda

Biżuteria to nieodłączny element kobiecej garderoby, który potrafi wyróżnić stylizację i nadać jej charakteru. Każdy sezon niesie ze sobą nowe trendy w modzie na biżuterię, które warto poznać, aby aktualizować swoje stylizacje i czuć się na czasie.

 1. Geometryczne kształty
  W tym sezonie geometryczne kształty biżuterii będą królować na ulicach. Kwadraty, koła, trójkąty, a także nietypowe kształty staną się poważnym konkurentem dla klasycznych form. Geometryczne kolczyki, bransolety i naszyjniki zbudują minimalistyczną, ale jednocześnie elegancką stylizację.

 2. Łańcuszki i łańcuchy
  Łańcuszki i łańcuchy to biżuteria, która nigdy nie wychodzi z mody. W tym sezonie będą jednym z najmodniejszych elementów naszych stylizacji. Delikatne, złote łańcuszki z motywami roślinnymi lub ozdobione drobnymi kryształkami będą idealnym wyborem na wieczorne wyjścia.

 3. Kolorowa biżuteria
  Kolorowa biżuteria to jeden z największych trendów sezonu. Zieleń, żółć, róż, ale również neony – to kolory, które będą królowały w modzie na biżuterię. Mocno nasyczone kolory należy zestawiać z prostymi, a zarazem eleganckimi strojami, by biżuteria mogła zachować właściwe proporcje stylizacji.

 4. Biżuteria z muszelek
  Biżuteria, w której dominują motywy morskie, to również jeden z hitów tej jesieni. Ozdoby z muszelek, koralików lub kolorowych kamieni w kształcie małży będą idealną ozdobą na luźne letnie stylizacje. W tego typu biżuterii ważne jest, abyśmy skupili szczególną uwagę na samych dodatkach – muszą one być delikatne i modne, ale jednocześnie naturalne.

 5. Biżuteria na głowę
  Biżuteria w postaci ozdób na głowę nie jest już od pewnego czasu przeznaczona tylko dla ślubów i innych uroczystości. W tym sezonie naszyjniki, ozdoby do włosów, opaski, tiary czy zwykłe klamry wracają do sklepów w nowych odsłonach. Biżuteria na głowę to świetny sposób, aby urozmaicić codzienny wygląd. Można ją nosić zarówno na krótkie, jak i długie włosy.

Podsumowując, biżuteria to idealny sposób, aby urozmaicić swoje stylizacje. W tym sezonie królować będą geometryczne kształty, łańcuszki i łańcuchy, kolorowa biżuteria, biżuteria z muszelek oraz biżuteria na głowę. Warto postawić na akcesoria, które będą nie tylko modne, ale też będą dobrze komponować się z naszą garderobą.